Sodalit

sodalit

Logika, pravda, sebeláska, sebepřijetí, sebevědomí, vyjádření, klidná mysl, týmová práce, vyrovnanost, meditace

Elektromagnetický smog, návaly paniky, intelektuální závislost, duševní zmatek

 

Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha. Jde o kámen podněcující majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří.

Sodalit ruší elektromagnetické znečištění a lze jej položit na počítač, aby zamezil jeho vyzařování. Pomůže lidem, kteří jsou citliví na „syndrom nemocných budov“ nebo na elektromagnetický smog.

Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, nebo přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi.

Je to vynikající kámen pro rozvoj mysli. Sodalit potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování, objektivitě, pravdě a intuitivnímu uvažování.

Současně působí příznivě na slovní vyjadřování myšlenek. Jelikož vnáší do mysli klid, umožňuje přijímat nové informace.

V duševní rovině přináší krystal vyrovnanost a potlačuje návaly paniky.

Dokáže transformovat povahu lidí, kteří cítí potřebu neustále se bránit nebo reagují příliš citlivě. Odhaluje kořeny jejich obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, což jim brání stát se tím, kým doopravdy jsou.

Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Prohlubuje meditaci. Když se ponoříte do meditace navozené sodalitem, dokáže vaše mysl porozumět aktuálním okolnostem vašeho života.

 

Znamení  zvěrokruhu:  panna, střelec

 

Čištění a nabíjení:

Čistí se pod proudem čisté vody a nabíjí se při měsíčním světle, nejlépe za úplňku.

 

Upozornění :

Přestože korálky z minerálních kamenů mají silné energetické účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, neslouží jako náhrada lékařské péče !!!

Čerpáno převážně ze zdroje : J.Hallová