Recenze

AKÁŠICKÝ NÁRAMEK

 

Lenka Aleiandra Němcová-recenze-Maitari.cz

 

Lenka Aleiandra Němcová - Terapeutka

 
Požádala jsem Lenku Maitari o akášický náramek. Dostala jsem krásnou kombinaci kamenů na míru pro svou podporu, konzultaci ohledně vhledů, které měla při jeho tvorbě, a další informace ve formě textu. Děkuji, Leni, o tvých vhledech ráda rozjímám a jsou pro mě zdrojem další inspirace.

 

  

TERAPIE EST

 

recenze-EST-Maitari.cz

 

Kateřina Chalupová

Moc doporučuji, skvělé. Mně to dochází postupně všecko pomaloučku ???? Jsem moc ráda, že jsem si terapii koupila. Lenka mě nahodila zpět do sebe, při mé touze stát se někým jiným, abych ,,zapadla´´ Neměla jsem se ráda, protože nastavit si hranice není jen šťastná veselohra. Setkáte se na té cestě s odporem a nepochopením nejbližších. Jenže když musíš, tak musíš... Lenka mi, ale ukázala krásné zrcadlo...podpořila mě a ujistila, že já jsem v pořádku. Z terapie jsem odešla šťastnější, pevnější a odhodlanější. A dál se to čistí a pracuje. Moc děkuji
 
 
 
 

recenze-EST-Maitari.cz

Věra


A z toho EST to byla docela jízda. Pocity se střídaly extrémně nahoru a dolu. Začala jsem potkávat nebo mít kontakt (příjemný i nechtěný) s lidmi z mojí minulosti. Potřebovala jsem od souseda pomoct a on mi vnuknul nezávisle na tom, že bych se ptala nápad ohledně mojí budoucí práce. Přemýšlím nad tím. Děkuji a přeji pěkný den
 
 
 
DARY DUŠE
 
 
 
Šárka Kresalia Horňáková-recenze-Maitari.cz
 Šárka Kresalia Horňáková
 
Obdržela jsem včera od Lenky Maitari “dary duše”, které načetla z Akášických záznamů a četla jsem to jedním dechem. Všechny ty informace na mě neskutečně sedí a taky už chápu, jak jsem se dostala k metodě “opečování duše” a “práci” terapeutky????. Moje hlavní dary jsou totiž “láska a léčení” a typ duše je “opečovatel”, to prostě nevymyslíš????. Všechny ty ostatní informace taky sedí jak poklice na hrnec, můj druhý a třetí dar jsou moje životní výzvy, na kterých momentálně pracuji????. Prostě pecka! Pdf dokument s dary duše je skvěle zpracovaný, vše přehledně vysvětleno. Cokoliv jsem se Lenky potřebovala zeptat, ochotně mi vše vysvětlila????. Od včerejška, kdy mám tyto informace, to se mnou “pracuje” neskutečným způsobem a cítím, že s tímto poznáním si taky stoupám do stále větší síly sebe sama. Znát dary své duše je úžasná věc, kterou bych doporučila každému, kdo se zajímá o svou duši, proč tady na Zemi je, co může světu svými dary nabídnout, jak žít v souladu se svou duší, jak být šťastný/á a spokojený/á apod. Mě toto poznání přineslo sílu, lásku a svobodu????. Lenku Maitari mohu jedině doporučit, jsem s její “prací” velmi spokojená ????. Děkuji ze srdce????????????
 
 

Lenka Matějková-recenze-Maitari.cz
 
Lenka Matějková
 
Tak jsem právě obdržela do Lenky Maitari podrobný popis toho, co Dary duše vůbec znamenají ve vašem životě a jak moc jeho fungování ovlivňují. Původně jsem si myslela, že to nepotřebuji, ale až přečtením mi zase vše více zaklaplo. Při čtení darů jsem úplně cítila takové to pochopení sebe sama a zároveň úlevu, protože víte, že vše je tak jak má být a nic není špatně nebo dobře. Doporučuji každému, kdo se tímhle směrem ubírá a i těm, co si myslí, že jim to nic nedá. ???? ♥
 
 
 
 
 Petr Smékal-recenze-Maitari.cz
Petr Smékal
 

Mnohokrát Vám děkuji za načtení a zpracování darů mé duše. V mnoha ohledech se mi potvrzují mé pocity a informace od Vás jsou pro mě velmi cenné a přínosné.
Již několik let na sobě denně pracuji a pociťuji velké pozitivní změny. Přiznám se, že až takhle spirituální schopnosti a možnosti duše jsem nečekal a moc mě ta informace potěšila.

 

 

KYVADLA

Veronika Holubeková-recenze-Maitari.cz

 
 
 
Veronika Holubeková
 
Děkuji za kyvadélko ???? je boží ????

 

 

  

VÝKLAD KARET 

 

EVČA DAŇKOVÁ VOTÁPKOVÁ-recenze-Maitari.cz

Evča Daňková Votápková

Dnešní sezení nad kartami pro mě bylo premiérové. Byla jsem zvědavá a trošku nervózní, jelikož jsem se karet na svoji cestu nikdy dříve neptala????
Lenka je moc empatická a karty mě podpořily v mých úmyslech do budoucna. Ať už se jednalo o start podnikání nebo stavbu nového domu. Jsem si teď ještě jistější svým postojem, že tyto směry mé cesty jsou správné.
Děkuji za čas mně věnovaný a za podporu ☺????????

 

 
Jana Eva Czerneková-recenze-Maitari.cz
 
 
Jana Eva Czerneková
Absolvovala jsem s Lenkou intuitivní výklad karet. Ptala jsem se na vývoj jedné situace a dostala jsem potvrzení, že tak, jak to cítím, je v pořádku. Hodně se mi ulevilo a ještě více se prohloubila důvěra v sebe a Vesmír. Až se mi chtělo plakat dojetím. ????
Lenka je moudrá žena, která dokáže podpořit a otevřít oči tím, že nabídne svůj úhel pohledu, který přinese uvědomění v tom, jak velký kus cesty jsem už ušla. Doteď jsem to brala za samozřejmost. Moc děkuju za tuto výživnou půlhodinku. ????