Fluorit

fluorit

Učení, paměť, pozornost, koncentrace, sebedůvěra, meditace,

ochrana proti psychické manipulaci, proti škodlivým vlivům počítačů

 

Fluorit výborně pomáhá při učení. Dokáže uspořádat a zpracovat informace, nebo spojuje známé s tím, čemu se právě učíme. Zvyšuje koncentraci. Pomáhá strávit nové informace a zvyšuje rychlost myšlení. Mimořádně účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření například z televize.

Fluorit dodává stabilitu skupinám, které stmeluje k dosažení společného cíle. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci a současně usnadňuje překonávání duševních problémů.

Fluorit je krystal obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni. Dokáže rozeznat a zastavit působení psychické manipulace. Pročišťuje a stabilizuje auru.

Fluorit odstraňuje iluze a odhaluje pravdu. Na tělesné úrovni fluorit usnadňuje uchování harmonie a koordinace. Čistí, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Jedná se o nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoliv nesouladu v těle.

Fluorit je vhodný k meditacím, pomáhá soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím vesmíru.

 

Znamení zvěrokruhu: Kozoroh,Vodnář,Ryby

 

Čištění a nabíjení:

Čištění: po každém použití (na konci dne) pod proudem tekoucí vody (nebo v misce s vodou).

Nabíjení: ne na přímém slunci (na přímém slunci bledne) na křišťálové drůze

 

Upozornění :

Přestože korálky z minerálních kamenů mají silné energetické účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, neslouží jako náhrada lékařské péče !!!

Čerpáno převážně ze zdroje : J.Hallová