Chryzokol

chryzokol

Klid, komunikace, vyrovnanost, sebevědomí, vztahy, vnímavost, motivace, tvůrčí schopnosti, meditace

Proti negativnímu naladění a fobiím

 

Chryzokol je klidný a pohodový kámen.  Pomáhá při mediaci a komunikaci. Pokud jej máte doma, vyhání chryzokol  negativní energie všeho druhu, což vám pomůže reagovat na neustále se měnící situace s klidem, vyrovnaností a zásobami vnitřních sil.

Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Krystal působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi.

Chryzokol má uklidňující a očistný vliv. Hojí bolesti srdce a zvyšuje schopnost milovat. Zlepšuje komunikaci a současně pomáhá rozpoznat, kdy je lépe mlčet.

Na duševní úrovni posiluje chryzokol vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuje se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí.

Zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

 

Znamení zvěrokruhu :    blíženci, lev, panna

 

Čištění a nabíjení:

Čistí se pod proudem čisté vody nebo přes noc v misce s vodou a nabíjí se na měsíčním světle (nejlépe při úplňku).

 

Upozornění :

Přestože korálky z minerálních kamenů mají silné energetické účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, neslouží jako náhrada lékařské péče !!!

Čerpáno převážně ze zdroje : J.Hallová