Magnezit

magnezit

Klid, meditace, uvolnění, láska, sebeláska, tolerance, harmonie, pozitivní pohled na svět

proti stresu a strachu

Magnezit přináší hluboký klid k meditaci a uvolnění.

Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce – včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začnete přijímat lásku druhých.

Dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou vztahy s jinými lidmi problematické pro jejich chování nebo návyky.

Pomůže Vám, abyste se cítili v harmonii, klidu a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací doopravdy jsou ( aniž byste po nich žádali změnu nebo se sami nechali zasáhnout jejich problémy).

V duševní rovině vynáší magnezit na povrch veškeré sebeklamy.

Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny.

Při jejich hledání Vás v případě potřeby zavede do minulých životů.

Vyvolává pozitivní naladění do dalšího života. Magnezit učí sebestředné lidi, aby na chvíli usedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorně od druhých.

Magnezit podobný lidskému mozku má silný vliv na mysl. Uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi.

Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emociálnímu stresu. Představuje oporu pro nervózní a ustrašené jedince, pomáhá jim překonat ustrašenost a netoleranci.

Znamení zvěrokruhu :    váhy, vodnář

 

Čištění a nabíjení:

Čistí se pod proudem čisté vody nebo přes noc v misce s vodou a nabíjí se na nepřímém slunci.

 

Upozornění :

Přestože korálky z minerálních kamenů mají silné energetické účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, neslouží jako náhrada lékařské péče !!!

Čerpáno převážně ze zdroje : J.Hallová