Kyanit

kyanitKlid, vyrovnanost, komunikace, sebevyjádření, logické myšlení, léčení, meditace, hubnutí

strach, zklamání, stres

Kyanit je vynikající pro naladění a meditaci. Přináší klid a vyrovnanost a funguje jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuje duševní schopnosti společně s intuicí.

Na duševní úrovni vede své majitele k tomu, aby říkali pravdu. Odbourává strach a bloky. Tím, že otevírá krční čakru, povzbuzuje tento kámen k sebevyjádření a komunikaci.

Odstraňuje nevědomost a otevírá poznání duchovní a duševní pravdy. Umožnuje vyvolání vzpomínek na sny a přináší léčivé snění.

Kyanit proniká všemi zmatky a odbourává bloky, iluze, strach, zklamání a stres. Zvyšuje schopnost logického a přímočarého myšlení.

Kyanit rychle slaďuje čakry s vyšším tělem. Čistí jim cestu a meridiány. Obnovuje čchi hmotného těla a jeho orgánů. Během léčení, po pročištění a transformaci, stabilizuje geomagnetické pole.

Odstraňuje přebytečnou tělesnou hmotnost.

V duchovní sféře kyanit napomáhá oprostit se od představy o neodvratném osudu a neúprosně působící karmě. Ukazuje, jakou roli může člověk sehrát ve vytváření procesu příčin a následků nutných k tomu, aby minulost zůstala v náležité rovnováze.

Znamení zvěrokruhu: býk

 

Čištění a nabíjení :

Jelikož v sobě kyanit neudržuje nic negativního, nepotřebuje ani čištění. Nabíjení v blízkosti rostlin.

Čerpáno ze zdroje . Judy Hallová