Načítání darů duše

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Načítání darů duše je velmi specifická a unikátní metoda, při které se napojím na kroniku Akášu a zjistím, jaké energie tvoje duše obsahuje. Podle toho poznáš, jakým způsobem je pro tebe vhodné pracovat, žít a reagovat. Zjistíš, jestli žiješ v souladu se svými dary a talenty, nebo jsi z různých strachů a traumat vykolejený/á a žiješ jen malilinký potenciál své duše.

Představ si, že bys mohl/a žít naplňující život plný radosti a hojnosti.

Představ si, že dostaneš do ruky návod, jakým způsobem se zde na zemi můžeš realizovat.

Představ si, že ti ukážu směr, jakým můžeš jít.

Už nebudeš bloudit a hledat, co by se ti asi líbilo a jestli by to bylo pro tebe vhodné.

Dostupnost na objednávku rezervace
3 000 Kč    
Kód produktu 401
Kategorie Dary duše
 

Jak načítání darů duše probíhá?

Budu potřebovat tvoje celé plné jméno, které jsi dostal/a při narození, datum (klidně i čas) narození a místo narození, abych mohla najít tvoji duši. Vstoupím do kroniky akáši a tam pomocí kyvadla načtu tvoje unikátní dary.

Celý svět a vesmír je jedna velká měnící se energie. Skládá se z ní naše tělo,naše duše i vše co vidíte kolem nás. Energie je to, co utváří kousky či celky vesmíru. Energie je pohon našeho života a určuje, kam se bude ubírat.

Naše duše je složena z osmi základních energií jejichž unikátní poměr určuje naše poslání v životě. Je to energie, která nám intuitivně našeptává, jakým směrem bychom se měli ubírat, abychom naplnili plán naší duše a byli u toho šťastní a spokojení. Nejdůležitější a největší poměr má hlavní dar naší duše (u někoho dva hlavní dary), které určují, pro co jsme se zrodili a co zde chceme vykonávat a jakým způsobem. Potom je důležitý druhý a třetí dar, které které doplňují hlavní dary tak, aby se nám snadno realizovalo veškeré poslání, které tu máme nebo jsme přišli vyzkoušet a zažít.

Načtu ti hlavní dar (nebo dva dary) a druhý a třetí, které jsou obsaženy v největším poměru v tvé duši a které mají nejzásadnější vliv na tvé počínání tady na zemi.

Obdržíš e-mailem celý popis darů ve formě pdf dokumentu. 

Někdy se stane, že si přečteš svoje dary a talenty a ihned se do své duše zamiluješ a souzní to s tebou a skáčeš radostí.

Někdy je potřeba pár dní, abys pochopil/a a přišla na cestu svých darů a talentů.

A někdy, když žiješ ze strachu a různých bloků úplně něco jiného, než pro co si sem duše přišla, se stane, že svojí mapu duše nemáš ráda, vůbec tě nepřitahuje a potřebuješ čas, abys pochopil/a, že žiješ ve strachu z následování své duše.